Müşteri Yorumları

Mutluluğun Anahtarını Bulan Değerli Müşterilerimiz

(14) Yorum bulunmaktadır

 1. FATİH AKÇA

  Tarih    

  Kepezde Bulunan kiralık dairemin kiraya verilmesi konusunda Profesyonel bir danışmandan destek almam gerektiğine karar verdiğimde Seyhan SEYHAN Hanıma bir yakınımın tavsiyesi üzerine başvurduk. Tabiki mevsimsel olarak kiracı bulmamız biraz zor gibi gözükse bile Seyhan Hanımın Sayesinde 1 günde Dairemizi kiralamış olduk. Kendisine teşekkür ediyor ve bundan sonraki Emlak alım satım ve kiralamalarında kendisi ile çalışmaya karar verdik … Başarılarınızın devamını dileriz..

  Cevapla
 2. serkan akbaş

  Tarih    

  Relax Ofisinden Seyhan SEYHAN Hanımla Kısa bir Telefon görüşmesinden sonra kendisinden Kepezde bulunan kiralık olan Dublex daireyi bize sundu. Kısa bir görüşmeden sonra bize uygun olan şartları mülk sahibi ile görüşüp bize aktarmış oldu. Sorunsuz işlemler Profesyonel yaklaşımı ve işini bu kadar ciddiye alması bizi hem mutlu etti Hem şaşırtı Çanakkalede bu denli profesyonel çalışan bir kurumsal firmanın olması çanakkakle için büyükm bir değer .Kendisini tanımış olmakdan çok memnunuz kendisini Tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyoruz.
  Saygılarımla
  Serkan Akbaş

  Cevapla
 3. Vildan Altınterin

  Tarih    

  Seyhan Hanımın göstermiş olduğu ilgiden çok memnun kaldım, şehir dışından gelip kısıtlı vaktimiz olmasına rağmen öncesinden sürekli tlf bizi bilgilendirmesi ve işimizi kolaylaştırmış olmasından ötürü bizi bilgilendirmelerinden dolayı kısa bir sürede sorunsuz bir şekilde evimizi satın almış olduk Size çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

  Cevapla
 4. MUSTAFA YILMAZ

  Tarih    

  Sayın Seyhan SEYHAN Hanımefendi ile yaklaşık 3 yıldır sorunsuz bir şekilde Çalışıyoruz bir yakınımın yönlendirmesi ile ilgilli kendisi ile çalışmaya başladık gerek kiralamalarda gerek satış konusunda bizi hiç yanıltmadı göstermiş olduğu olumlu performans ve güvenirlilik tartışılmaz uzun yıllar çalışmak dileğiyle başarılarınız daim olsun…
  Mustafa YILMAZ

  Cevapla
 5. Gül Ercen

  Tarih    

  Relax gayrımenkul danışmanı sayın Seyhan Hanıma Edremit Körfezinde vermiş olduğu danışmanlık hizmettinden ötürü Çok teşekkür ediyorum. Bölgeye bu kadar hakim olması ve bizi doğru bilgilendirmesi bizi bundan sonraki yatırımlarımızda gönül rahatlığıyla kendisiyle seve seve çalışacağımızın garantisini veriyor olacağız. Bundan sonraki başarılarınızın takipçisi olacağız sevgiler…
  Gül Ercen

  Cevapla
 6. Hülya ERBAY

  Tarih    

  Kısa bir süre önce tesadüfen Seyhan Hanımla Tanışdık kendisine hem prim yapabilecek ve rahatlıkla oturabileçeğimiz 1+1
  daire arayışımız olduğunu söylediğimde 1 saat gibi bir sürede bize uygun olan daireyi bulmuş oldu.
  Göstermiş olduğu güleryüz ve Dosthane yaklaşımından ötürü çok teşekkür ediyoruz.
  Tapu işlemleri ve iç dekorasyon konusunda yardımlarınızdan ötürü size minnetarız.
  Başarılarınız daim olsun…
  Hülya ERBAY

  Cevapla
 7. Ender AKSOY

  Tarih    

  Sayın Seyhan Hanımla kısa bir Telefon görüşmesinden sonra kendisine 2 Adet Eşyalı Daire arayışımız olduğunu belirtmemizden sonra kısa sürede kiralamamızı gerçekleştirmiş olduk .
  kendisine çok teşekkür eder işlerinde bol kazançlar dileriz..
  Ender AKSOY

  Cevapla
 8. Muharrem kahveci

  Tarih    

  Seyhan SEYHAN Hanımın vermiş olduğu danışmanlık hizmettinden dolayı kendisine şükranlarımızı sunuyor iş hayattında başarılar diliyoruz bu kadar hızlı bir şekilde dairemizi kiralamış oldu 24 saat dolmadan:)))
  Muharrem Kahveci

  Cevapla
 9. MUHSİNE KOCAKURT

  Tarih    

  RELAX BROKERI SAYIN SEYHAN SEYHAN HANIMA VERMİŞ OLDUĞU PROFESYONEL HİZMETTEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
  KENDİSİNE GÜVENİP MÜLKÜMÜZÜ TESLİM ETTİK DOĞRU BİR KARAR VERMİŞ OLMANIN HUZURUYLA BUNDAN SONRAKİ MÜLKLERİMİZİ VE YAKIN CEVREMİZİ KENDİSİNE YÖNLENDİREÇEĞİZ. BAŞARILAR

  Cevapla
 10. BEKİR GÜRLER

  Tarih    

  Seyhan Hanımla 3 yıldır çalışıyoruz gerek daire alımı, kiralama ve yatırımlarımızı değerlendirmemize göstermiş olduğu titizlikden ötürü çok teşekkür ediyoruz. İnsanın yaşam alanı olması ve birikimlerini yönlendirmesi nedeniyle önemli olan gayrimenkul sektörü ile ilgili alanda bilgi birikimi, güven, profosyonellik ve kaliteyi kendinde buluşturarak bize yardımcı olan Seyhan Hanıma
  sonsuz teşekkürler..

  Cevapla
 11. Hidayet Topçu

  Tarih    

  Çanakkale Beldemiz sitesinde bulunan dairemin satışı ile ilgilli Seyhan Hanıma başvurduğumda kendisi ile sözleşme imzaladık .Dairemi 1 ay gibi kısa bir sürede satabileceğini söylediğinde kendisine güven duydum çünkü karşımda işini çok iyi bilen ve her sorduğum soruya net cevap verebilen bir Satışdanışmanı vardı. Yanılmamışım 3 gün gibi kısa bir sürede dairemin satışını gerçekleştirmiş oldu gerek alıcı müşteriyle olan iletişimimizi, tapu işlemlerini sorunsuz bitirmiş oldu. Samimiyetiniz ve Profesyoneliğinizden ötürü size çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim..

  Cevapla
 12. Başak ERDOĞAN

  Tarih    

  Ailemle birlikte oturabileceğimiz bir daire arayışımız sürerken bir çok emlakçıyla görüşdük ve ümitimizi tam kesmişken. Seyhan Hanımla Yollarımız kesişti kendisiyle tanışmak bizim için çok büyük bir şans diye düşünüyorum. Bize göstermiş olduğu ilk daireyi satın almamız ve kendi mesleği olan iç dekorasyon-tasarım konusunda bize yardımcı olması bizim için büyük şans bizi çok mutlu ediniz seyhan hanım ne kadar teşekkür etsek azdır herşey gönlünüzce olsun.
  Başak Erdoğan

  Cevapla
 13. ALİ KARABAYIR

  Tarih    

  Bu başarıda bilgi birikiminizin, güvenilirliğinizin, pratik zekanızın ve gülen yüzünüzün etkili olduğunu düşünüyorum. Gayrimenkul Alanında Danışman olarak tüm çevremde tanıtımınızı yapacağınızı bilmenizi isterim. İyi çalışmalar dileğiyle…
  Doç. Dr. Ali Karabayır

  Cevapla
 14. GÜL ERCEN

  Tarih    

  Sayın Seyhan SEYHAN Hanım, Çanakkale Barbaros Mah. evi satın almamızda gösterdiğiniz gayret ve samimiyet için teşekkür ederim. Özgeçmişinize baktığımda Ülke genelinde çok sayıda başarılarınız olduğunu gördüm.
  Ve çok doğru bir seçim yaptığımız için kendimizi çok şanslı görüyoruz..
  Başarılarınız daim olsun..

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir